Луковая моль

В этой теме 1 ответ, 1 участник, последнее обновление  Andrey 1 год, 7 мес. назад.

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)
 • Автор
  Сообщения
 • #31427

  Andrey
  Хранитель

   

  Україна. Степ. Часникові проблеми станом на 10 червня 2017 року. Спека і посуха для часнику є великим випробуванням, а тут на додачу ще й зросла активність небезпечного шкідника листків — Часникової молі (Acrolepia assectella Zell.). Ця міль переточує листки часнику, цибулі ріпчатої та цибулі порей на тирсу! Зверху на листку залишаються білуваті плями, але коли легенько зняти з поверхні епудерміс, то можна побачити личинки цієї молі і переточений м’якуш листка. Ця міль у наших умовах дає три покоління, і продовжує свою подорож у склад та у супермаркет!

   

  Перш за усе потрібно провести моніторинг поширення часникової молі. У випадку, коли цей шкідник поширений на поодиноких рослинах, то робити нічого не потрібно… Інша справа, коли хтось займається розсадництвом часнику і збирається продавати садивний матеріал, тоді потрібні заходи із застосуванням системних інсектицидів і приготовитися до фумігації сховищ (цей захід буде корисним і проти кліщів та трипсів).


  Автор: Зеновій Сич

   

   

   

  #31761

  Andrey
  Хранитель

  Зеновій Сич:
  Україна. 24 червня 2017 року. Безконечні часникові проблеми. — Кожний рік має свою візитівку. Наприклад, у 2015 році (і частково у 2016) — на винограді не дава
  ла спокою борошниста роса ( оідіум), у 2016 році — повсюдно процвітала капустяна міль, то у цьому році — дає про себе знати Часникова міль (Acrolepia assectella Zell.). Вона, на диво, до того «стала лінивою», що навіть не хоче вилазити з листків для окуклення у грунті, а проходить усі стадії розвитку прямо у листках. Благо, що завершується ріст часнику у полі, ….але міль не заспокоється і помандрує за часником у склади та сховища…Ото природа, у якої пізнавання Законів завжди буде безконечним..

   

   

Просмотр 2 сообщений - с 1 по 2 (из 2 всего)

Для ответа в этой теме необходимо авторизоваться.